Menü | Kis Vakond Tanodája

Véget ért a Kis Vakond Tábor 2014. augusztus
Véget ért a Kisvakond Tábor utolsó, azaz nyolcadik turnusa. A hagyományosan megrendezésre kerülõ tábor idén külföldi gyerekeket is fogadott.

Sóstófürdõn idén kétféle lehetõség várta a gyerekeket, a napközis tábor, illetve az elõször megrendezésre kerülõ nyári élménytábor. Ez utóbbi ottalvási lehetõséget is biztosított a jelentkezõknek, akiket egész napos programok vártak.

A Kis Vakond Tábor különlegességét adta, hogy idén nyáron külföldi gyerekeket is a résztvevõk között tudhatott. Két gyermek érkezett ugyanis Kenyából, egy Angliából, öt-öt gyermek Dél-Franciaországból, kettõ pedig Ausztriából. A jelentkezõket idén egy új oktatási épület is várta, amelyben rossz idõ esetén játszhattak a gyerekek.

A Kis Vakond Tábor évközben a tehetséggondozást és a kompetenciafejlesztést középpontba állítva küzd az ifjúságért, mint kiváló akkreditált tehetségpont. Folyamatosan változatos programokat szerveznek elsõsorban az általános iskolás korosztály számára, versenyeztetve is õket. Nyáron azonban az élményekre kerül át a hangsúly, a strandra, az állatkertre és a felhõtlen szórakozásé a fõszerep.

Nyíregyházi Napló 2014. 08.08
Kis Vakond Nyári Napközis Tábor 2017.
Kedves Táborozó!
Szeretettel várunk Gyermektáborunkba ezen a nyáron is, a következõ turnusokban:

Nyári Napközis turnusok és jelentkezési lap.


A tábor helye:
Kis Vakond Gyermek-– és Ifjúsági Szaktábor, 4431 Nyíregyháza-–Sóstógyógyfürdõ, Szódaház u. 4 - 6.

Link a térképhez: TÉRKÉP

Részvételi díj:
15.000 Ft/fõ/hét (hétfõtõl - péntekig), amely tartalmazza a napi három étkezés és az összes program minden költségét.

Programjaink:
Játék, játék és játék...!

Azaz: (kispályás foci, MINIFOCI, zsinórlabda, tollaslabda, csocsó, asztalitenisz, habtenisz, sakk, tûzharc, VÍZHARC, hulla-hopp karika, ugráló kötél, mindenféle kártyajáték, társasjátékok)



Délután ha nagyon melegünk van, vagy elfáradunk: énekelünk: karaoke vagy...
...játszunk kedvenc táblajátékunkkal pl. tamba, reversi, GO!)



Minden pénteken pedig "Ki mit tud?"


Egy-két játék a sok közül... (kattints a képre!)



A táborba érkezéskor a következõket kérjük Tõletek:
1. betegbiztosítási kártya, (másolat is jó)
2. diákigazolvány,
3. Szülõi igazolás, hogy egészséges vagy - közösségbe mehetsz.
Amely letölthetõ ITT.




Mit hozhattok még a táborba?
1. Készülj fel a jó idõre: papucs, szandál, a fejetekre sapka...
...és készüljetek fel -ilyen is van- a rossz idõre: esõkabát, váltás ruha, cipõk.
2. Röviden: Bármit hozhatsz, ami NEKED jó és magad -; vagy társaid testi épségét nem veszélyezteti.




Táborozóink írták


Általános napirendünk:
  • 7.00 - 7.45 Érkezés

  • 8.00 Kezdõdik a nap!

  • 9.00 Máris "tízóraizunk"!

  • 10.00 Játékok, bajnokságok csapatonként más-más.

  • 12.00 Ebéd

  • 13.00 Bajnokságok folytatása.

  • 15.00 Napi értékelés, eredményhirdetés, a csapatok legjobbjainak jutalmazása.

  • 15.30 Uzsonna

  • 16.00 Távozás, Viszontlátásra! Találkozunk holnap! :)





Barátsággal: Kis Vakond és a stáb
Tábor elérhetõsége: +36 42 78 37 36 és +36 30 –32 –28 638 és info@kisvakond.hu

Kis Vakond Tanodája 1991-2017. Nyíregyháza www.kisvakond.hu
Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa - Elõzõ évek királyai

2012. megkoronázott királyai:

1. évfolyam:
Urbin Zsombor, Nyíregyháza, Móricz Zsigmond Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Veréczéné Kósa Magdolna

Nagyításhoz kattints a képre.


2. évfolyam:
Németh Anikó, Budapest, Gregor József Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Némethné Pethes Ildikó

Nagyításhoz kattints a képre.


3. évfolyam:
Farkas Eszter, Makó, Makói Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Pallag Gyuláné

Nagyításhoz kattints a képre.


4. évfolyam:
Csáji Viktor, Nyíregyháza, Móricz Zsigmond Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Hrenkó Lászlóné

Nagyításhoz kattints a képre.


5. évfolyam:
Rendes Fanni, Nyíregyháza, Bem József Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Dr. Baloghné Mester Éva

Nagyításhoz kattints a képre.


6. évfolyam:
Sajgó Mátyás, Tiszaújváros, ÁIAMI Kazinczy Ferenc Iskola

Felkészítõ tanára: nem jelölte meg

Nagyításhoz kattints a képre.





2011. megkoronázott királyai:



1. évfolyam:
Németh Anikó, Budapest, Gregor József Általános Iskola
Felkészítõ tanára: nem jelölte meg

Nagyításhoz kattints a képre.


2. évfolyam:
Háló Dániel Makó, Makói Általános Iskola
Felkészítõ tanára: Pallag Gyuláné tanárnõ

Nagyításhoz kattints a képre.


3. évfolyam:
Kálóczi Kristóf, Budapest, Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Felkészítõ tanára: nem jelölte meg

Nagyításhoz kattints a képre.


4. évfolyam:
Rendes Fanni, Nyíregyháza, Bem József Általános Iskola
Felkészítõ tanára: Ungváriné Bacskai Erika tanárnõ

Nagyításhoz kattints a képre.


5. évfolyam:
Sajgó Mátyás, Tiszaújváros, ÁIAMI Kazinczy Ferenc Iskola
Felkészítõ tanára: Ruszkai Gizella

Nagyításhoz kattints a képre.


6. évfolyam:
Budai Éva, Tiszavasvári, Tiszavasvári Általános Iskola Kabay János Iskolai Egység
Felkészítõ tanára: Fülöp Irén

Nagyításhoz kattints a képre.





2010. május megkoronázott királyai:



1. évfolyam:
Imolay Ákos, Budapest, Pannónia Általános Iskola

Felkészítõ tanára: nem jelölte meg.

2. évfolyam:
Vitkos Bence, Nyíregyháza, Zelk Zoltán Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Madai Lászlóné tanárnõ

3. évfolyam:
Kiss Péter, Nádudvar, Kövy Sándor Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Gál Ilona tanárnõ

4. évfolyam:
Sajgó Mátyás, Tiszaújváros, Kazinczy Általános Iskola

Felkészítõ tanára:Marjáné Bacsó Csilla tanárnõ

5. évfolyam:
Budai Éva, Tiszavasvári, Tiszavasvári Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Fülöp Irén tanárnõ

6. évfolyam:
Horváth Hanga, Budapest,Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Rényi Péter tanárúr




2009. május megkoronázott királyai:



1. évfolyam:
Jánosik Áron, Budapest, Károlyi István Általános Iskola

Felkészítõ tanára: nem jelölte meg.

2. évfolyam:
Melcher Márk, Nagymányok, II. Rákóczi Ferenc ÁMK.

Felkészítõ tanára: Stallenberger Józsefné tanárnõ

3. évfolyam:
Sajgó Mátyás, Tiszaújváros, ÁIAMI Kazinczy Ferenc Iskola

Felkészítõ tanára: Marjanné Bacsó Csilla tanárnõ

4. évfolyam:
Horváth Balázs, Nyíregyháza, Móricz Zsigmond Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Lippai Gergelyné tanárnõ

5. évfolyam:
Vincze Máté, Szolnok, Belvárosi Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Fazekas Aranka tanárnõ

6. évfolyam:
Kucsma Levente István, Eger, Eszterházy Károly Fõiskola Gyakorló Iskolája

Felkészítõ tanára: Dr. Hauser Zoltánné tanárnõ

A legeredményesebb felkészítõ tanár 2009. évben:
Stallenberger Józsefné tanárnõ, Nagymányok II. Rákóczi Ferenc ÁMK
Jutalma:
Sóstógyógyfürdõ egyik 4 ****-os szállodájában egy kétszemélyes hosszú hétvége.




2008. május megkoronázott királyai:


1. évfolyam:
Csertán András, Zákány, Körzeti Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Böndicz János tanárúr

2. évfolyam:
Fogarasi Áron, Érd; Marianum Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Zsók Csilla tanárnõ

3. évfolyam:
Tóth Alexandra, Nyíregyháza; Móricz Zsigmond Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Lippai Gergelyné.

4. évfolyam:
Nagypál Csilla, Szolnok; Belvárosi Általános Iskola

Felkészítõ tanára: Kiss Tamásné tanárnõ

5. évfolyam:
Szemán Krisztián, Nyíregyháza; Jókai Mór Általános Iskola.

Felkészítõ tanára: nem jelölte meg

A legeredményesebb felkészítõ tanár 2008. évben:
Gyarmatiné Nyíri Katalin tanárnõ, Eger, Eszterházy Károly Fõiskola Gyakorló Általános Iskolája.
Jutalma:
Sóstógyógyfürdõ egyik 4 ****-os szállodájában egy kétszemélyes hosszú hétvége.




2007. május megkoronázott királyai:


1. évfolyam:
Szabó Alexandra, Nyíregyháza.

Felkészítõ tanár: Krutilláné Fekete Anna tanárnõ

2. évfolyam:
Nyárádi Viktor, Vásárosnamény.

Felkészítõ tanár: Boda Istvánné tanárnõ

3. évfolyam:
Szamosközi Kinga, Pécs.

Felkészítõ tanár: Ichlerné Arató Tünde tanárnõ

4. évfolyam:
Szemán Krisztián, Nyíregyháza.

Felkészítõ tanár: Sinkáné Papp Mária tanárnõ

A legeredményesebb felkészítõ tanár 2007. évben:
Szabóné Kattra Eszter tanárnõ, Budapest, II. ker. Áldás utcai Általános Iskola.
Jutalma:
Sóstógyógyfürdõ egyik 4 ****-os szállodájában egy kétszemélyes hosszú hétvége.




2006. május megkoronázott királyai:


1. évolyam:
Papp Róbert, Nádudvar.

Felkészítõ tanár: Békési Marietta tanárnõ

2. évfolyam:
Király József, Nyíregyháza.

Felkészítõ tanár: Harsányiné Kondor Elizabeth tanárnõ

3. évfolyam:
Czett Antal, Teskánd.

Felkészítõ tanár: Farkasné Péntek Zita tanárnõ

4. évfolyam:
Lipcsei Ádám, Nyíregyháza.

Felkészítõ tanár: Hajdúné Theisz Katalin tanárnõ

A legeredményesebb felkészítõ tanár 2006. évben:
Szerdahelyi Gáborné, Szolnok, Kassai úti Általános Iskola.
Jutalma: Sóstógyógyfürdõ egyik 4 ****-os szállodájában egy kétszemélyes hosszú hétvége.

Nyíregyháza Város különdíjasa:
Ritter Alex, Baja, Kiscsávoji Általános Mûvelõdési Központ

Felkészítõ tanára: Félix Györgyné tanárnõ